Sepetim ( 0 )
Kategoriler

Hakkımızda

ABC Dedektör, 20 yılı aşkın bir süredir ''dedektör'' sektöründe hizmet veren bir şirkettir. Bir çok farklı marka ile işbirliği içerisinde olan şirketimiz, kurulduğu günden bu yana Türkiye'nin her bölgesine hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. İstanbul merkezli olan ABC Dedektör şirketinin Anadolu bölgesinde yer alan şubesi ile kısa zamanda her müşterinin ihtiyacını karşılayacak potansiyele sahiptir. Bünyesinde farklı kategorilerden onlarca modeli barındıran ABC Dedektör, son yıllarda gösterdiği başarılarla da, haber gündemlerinde yer almayı başarmıştır. 

Satış öncesi test süreçleriyle de ön plana çıkan ABC Dedektör şirketi, gerçek arazi şartlarında yapılan testleri ve müşterilerine verdiği garanti ile sektörün parlayan yıldızı olmaya devam etmektedir. Her daim en iyi fiyat ve en kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan ABC Dedektör bünyesinde alan tarama cihazları, metal dedektörleri ve yeraltı görüntüleme dedektörleri yer almaktadır. Hem satış hem de kiralama hizmeti sunan şirketimiz, satış öncesi ve satış sonrası verdiği destek ile her zaman müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir. 

ABC Dedektör şirketinin satışa sunduğu bir çok dedektör modeline dair, gerçek raporlar, ekran görüntüleri ve videoları bulunmaktadır. Bu raporlar doğrultusunda, müşterilerine kaliteli hizmet sunma hedefini her geçen zaman arttıran ABC Dedektör, her yıl olduğu gibi 2024 yılında da bir çok farklı dedektör modeli ile ön plana çıkmaya devam etmektedir.